Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
Cantaş Halılarınızı ilk günkü gibi yıkar

Fabrikamızda Halı Yıkama

Halılarınız adresinizden personelimiz tarafından makbuz karşılığı teslim alınarak etiketlenir ve fabrikamıza ulaştırılır.

Fabrikamıza gelen her halı vakumlanarak kaba kir ve tozlardan arındırılır.

Halılarınıza boya testi uygulanır.

Yıkama bölümüne alınan halılarınız birinci turda özelliğine uygun test edilmiş leke sökücü şampuanlarla önlü arkalı sulu sistemle yıkanır. Özenle durulanır.

Bu yıkamada çıkmayan lekeler leke çıkarma işlemine tabi tutulur.

Halılarınız ikinci turda yine özelliğine uygun özel şampuanlarla önlü arkalı yıkanır.

Durulanarak kurutma makinesine alınır.

Halılarınız beyaz saçaklı ise, beyazlatma işlemi yapılır. Renkli saçaklı ise saçakları temizlenir.

Temizleme işlemi biten halılar kurutma odasına alınır. Kuruyan halılarınız en az bir tam gün havalandırılır.

Havalandırılan halılarınızın havı alındıktan sonra ambalajlanarak servis araçlarımızla adresinize teslim edilir.

Yaz-kış mutlaka söz verilen ve makbuzda belirtilen tarihte teslimat yapılır.

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
Temiz halılarla sağlıklı nesille

Temiz halılarla sağlıklı nesiller...

İstanbul Avrupa yakasının en köklü halı yıkama fabrikası Bağcılar, Bahçelievler, Esenler ve Güngören'de dört mevsim temizlik için hizmetinizdedir. Antibakteriyel yıkamaya önem veren firmamız gelecek nesillerin hijyenik ortamda büyümesine katkıda bulunuyor. Halılarınızı özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte ederek yıkıyoruz. Derinlemesine temizleyip, mikroplardan arındırıyoruz. En son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, Anti-bakteriyel halı şampuanı kullanıyoruz.,

Geleceğimizin teminatçısı çocuklarımızın 0-6 yaş dönemlerinde en çok temas ettikleri yüzey ev halılarıdır. Bu nedenle evdeki halılarımızın temizliği çok önemlidir. İstanbul Halı Yıkama Servisi halılarınızı deneyimli teknik elemanlarıyla yıkayarak çocuklarımızın sağlığını korumada ilk yardımcınız olacak. Temiz halılarla sağlıklı nesiller

Baharda temizlik yapmaya son. Dört mevsim temizlik için hizmetinizdeyiz.

Hava şartlarının olumsuzluğu hizmetimizi aksatmaz. 12 ay boyunca Halı Yıkama Hizmeti sunmaktayız. Kapalı alanlar için özel tasarlanmış sıcak hava üfleyen kurutma odalarımızda hiç nem kalmadan kurutup teslim etmekteyiz. Cantaş Halı Yıkama fabrikası halılarınızın yüzünü değil özünü temizler. Deforme etmez. Özenle yıkar. Halı Yıkamada yılların deneyimi olan ekibimizle çalışmanın mutluluğunu yaşayın.

Arayın halılarınızı adresinizden alıp adresinize teslim edelim. Hızlı servis çıkarttığımız ilçeler; Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Esenler, Bakırköy, Başakşehir, Zeytinburnu

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
her zaman temizlikte yardımcınız

Halı temizliği için baharı, bayramı beklemeyin. Bağcılar halı yıkama dört mevsim halı yıkama hizmeti veriyor. Gün içerisinde arayın halılarınızı alalım, yıkayıp teslim edelim. Servislerimiz ücretsizdir.

Merkez Tel: (0212) 678 45 50 - 51

Tel & Fax: (0212) 678 45 52

Fabrika GSM: (0554) 393 18 33

Halı, kilim, battaniye yıkama hizmetimiz kurumsal bir anlayışla yürütülmektedir. Müşterilerimize duyduğumuz saygı gereği, toplum sağlığı ve aile sağlığı için halılarınız ambalajlanarak teslim edilir.

Halı yıkama taleplerinizi telefon ile bildirebilirsiniz. Ayrıca sitemizin iletişim bölümündeki talep formu ile yapabileceğiniz gibi e-mail adresimize yazarak da bulunabilirsiniz.

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
Halılarınızı evinizden, işyerinizden alıp tekrar evinize teslim ediyoruz

Servis Elemanlarımız Adresinizde

Halılarınızı evinizden, işyerinizden alıp tekrar evinize teslim ediyoruz.

Halılarınız sizlerden gelen mail veya telefon ile evinizden alınır. Fabrikamıza gelen halılarınız eğitimli teknik elemanlarımız tarafından özenle yıkanır. Kurutma odasında kurutulduktan sonra ambalajlanır.

Ambalajlanmış halılar üst üste bindirme yapmadan, ezilmeden aracımıza yerleştirilir. Tertemiz bir şekilde tekrar adrese teslim edilir.

Servis araçlarımız emrinizde. Halı yıkamak zahmetinden kurtulun. Halılarınızı teknik olarak yetişmiş kalifiye elemanlarımızla yıkıyoruz. Deforme etmeden, halıların iplik özelliklerini dikkate alarak temizliğini yapıyoruz. Özenle ambalajlayıp adresinize teslim ediyoruz.Halı Yıkama

Siparişleriniz için mail adresimiz; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
Cantas Halı Yıkama Fabrikası Halılarınızı Özenle Yıkar

Halılarınızı Güvenle Yıkatacağınız Firma.

Cantaş, halı yıkamada en son teknolojiyi kullanarak halılarınızı yıkar. Evinizden alır ve yine evinize teslim eder.

Halılarınız sizlerden gelen mail veya telefon ile evinizden alınır. Fabrikamıza gelen halılar öncelikle özelliklerine göre ayrılır. Tür ve özellikleri en ince detayına kadar tesbit edilir. Farklı özelliklerdeki halılar farklı ortamlarda yıkanır.Cantaş Halı yıkama Fabrikası'nda halılarınız eğitimli teknik elemanlarca özenle yıkanır.

Kurutma odasında kurutulduktan sonra ambalajlanır. Kurutma odamızda halılarınız askıda kurutulur. Asla katlanmaz ve deforme edilmez. Desenleri deforme edilmez.

Ambalajlanmış halılar üst üste bindirme yapmadan, ezilmeden aracımıza yerleştirilir. Tertemiz bir şekilde tekrar adrese teslim edilir.

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

12 yıllık geçmişiyle Bağcılar'ın en köklü halı yıkama fabrikası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Cantaş Halı Yıkama üstün temizlik anlayışı ile son sistem makinelerle hijyenik ve antibakteriyel yıkama hizmeti vermektedir. İstanbul halı yıkama fabrikaları içerisinde 10 yıllık deneyimi ile özverili çalışmalarıyla bilinen firmamız ev ve işyerlerinde kullanılan halı ve kilimleri kirden ve lekeden arındıracak kurumsal bir tecrübeye sahiptir.

Evimizi ve işyerimizi süsleyen halılar doğal olarak zamanla kirlenir ve kullanılmaz hale gelir. Kirlendiği zamanda birer bakteri yuvasına dönüşür. Halılarımız bu bakteri ve kirlerden arınmadığı taktirde sağlığımızı tehdit eder hale gelir. Hepimizin bildiği gibi, evlerde gündelik temizlik ile halıdaki lekeler tam olarak çıkmaz. Halıda oluşan çeşitli lekeler hanımların canlarını oldukça sıkar. Ayrıca halı dibindeki tozların, kumların ve halı akarlarının temizlenmesi sağlık açısından da önemlidir. Uzun süre derinlemesine yıkanmayan bir halı alerjik rahatsızlıklara yol açabilir. Çocuklarımızın alerjik rahatsızlıklara maruz kalmaması için bayram temizliğini beklemeyin. İstediğiniz ayda, hafta veya günde arayın. Tecrübeli ve tesisi olan bir yıkama fabrikası olan firmamız hizmetinizdedir.

Ev ve işyerinde kirlenmiş ve lekelenmiş halıların eski canlı görümüne kavuşması için halılarımızı düzenli bir şekilde yıkatmak ve temizletmek sağlık açısından önemlidir.

Değerli ev hanımları, fabrikamız halı yıkama konusunda sağlıklı ve hijyenik halılara sahip olmanız için her zaman hizmetinizdeyiz. Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde veya halılarınızın temizlenme zamanı geldiğinde servis telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz. En uzak mesafelere bile servis araçlarımızı çıkartmaya özen gösteriyoruz. Her marka halılarınızı evinizden alarak itina ile yıkandıktan sonra yine ücretsiz servislerimizle evinize kadar getirip teslim ediyoruz. İstanbul'da hızlı servis hizmeti sağladığımız ilçeler içinCantaş Halı Yıkama Servis bölgeleri hakkında lütfen bilgi alınız

Page 1 of 2

Profesyonel Ekip

Halı yıkama ciddi bir işdir ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Doğru teknikler kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemleri iyi sonuç vermez. Bu nedenle firma seçerken oldukca dikkatli olmalısınız. Bir çok merdivenaltı halı yıkama yeri halılarınızı bulaşık deterjanları ile yıkayarak sağlığınızla oynamaktadır.

Cantaş Halı Yıkama Fakrikası halılarınızı profesyonel bir ekip ve en son teknoloji ile yıkamaktadır.

Halı yıkama siparişi verirken lütfen m² sini belirtiniz

Halı temizleme siparişiniz toplamda 10 m² den küçük ise lütfen yol güzergahımızı öğreniniz. İstanbul Avrupa yakasındaki birçok ilçeye anında hızlı servis ile hizmet etmeye çalışıyoruz. Lütfen araç çıkardığımız halı yıkama servis bölgeleri hakkında bilgi edininiz.

Bu tür taleplerinizi ancak o bölgeden gelecek diğer siparişlerle birlikte almak zorunda olduğumuz için hizmet talebinde aceleci olmayınız.

Bu konuda gerekli anlayışı göstereceğinizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Hijyen Halı Yıkama Merkezi

Yavuz Selim Mah. 1088 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

(0212) 678 45 50

0554 393 18 33

© 2018 Cantaş Halı Yıkama Fabrikası | Tüm Hakları Saklıdır