Storlu Perde Yıkama

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Firmamız profesyonel bir ekipman ve uzman elemanları ile storlu perdelerin yıkama hizmetini vermektedir. Stor perdelerinizi 10 yıllık deneyimimiz ile % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz.

Ayrıca perde yıkamasında kullanılan deterjana çok önem veriyoruz. Çünkü hassas kumaşlı perdeler çok narin olduğu için her deterjan veya kimyasal kullanılamaz. Bu tip kumaşlı perdeler için özel üretilmiş kimyasallar kullanılmaktadır. Aksi takdirde normal deterjanlar hassas kumaşlara zarar verebilir.

Perdelerin çok çeşitli olması, çok değişik malzemelerden üretilmesi nedeniyle yıkaması ve ütülemesi ayrı bir problemdir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları (ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar) hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır.

Perde yıkama profesyonel bir hizmet gerektirir.

Cantaş Halı ve Perde Yıkama Fabrikasına getirilen perdeler çeşitlerine ve kumaşın türlerine göre ayrılır. Her perdenin türüne, yapısına ve yıkama talimatnamesine göre yıkama işlemi başlatılır. Burada dikkat edilecek husus perdenin kumaş hassasiyetine göre yıkama veya kuru sistem temizleme işleminin yapılmasıdır. Zebra ve Stor perdeler gibi sert ve apreli perdeler çok hassas bir temizleme işleminden geçmektedir. Tül perdeler geniş tanburlu profesyonel perde yıkama makinemizde yıkanmaktadır. Yıkanan perdeler yine cinslerine göre kurutma aşamasına geçirilir. Zebra ve stor perdeler asılarak sıcak havalandırma sistemi ile kurutulmaktadır. Kumaş perdeler perde yıkama makinesinden çıktıktan sonra profesyonel kurutma makinesinde kurutulmaktadır.

Perdelerinizi tecrübeli ve profesyonel kadromuzla ve son teknoloji makinelerimizle, profesyonel temizleme kimyasalları ve leke çıkarıcılar ile temizlemekteyiz. Temizlenen perdeler perde ütü makineleri ile ütülenerek paketlenir ve servis için hazır hale getirilir. Perde montaj ekibimiz perdelerinizi yerlerine asarak profesyonel temizleme işlemini tamamlamaktadır.

Perde yıkama aşamasından sonra perdelerin ütüleme, apreleme işlemi yapılmaktadır. Perde Yıkama Servisi için Cantaş Halı Yıkama'yı hemen arayın. İstanbul'un Avrupa yakasındaki bütün semtlere servisimiz vardır.

Hijyen Halı Yıkama Merkezi

Yavuz Selim Mah. 1088 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

(0212) 678 45 50

0554 393 18 33

© 2018 Cantaş Halı Yıkama Fabrikası | Tüm Hakları Saklıdır