Koltuk Temizleme

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Firmamız koltuk ve çekyat yıkama işinde faaliyet gösteren on yıllık deneyimiyle güvenin örneğidir.

Koltuklarınızı ve çekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan temizliyoruz. Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sökücü şampuanlar kullanıyoruz.

Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltuk ve çekyat temizliği püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltukların kumaşlarına uygun kir sökücü şampuanlar uygulanır sert olmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır aynı işlem temiz su ile yaniden tekrarlanır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama sonrası koltuklarınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriyel temizliği de yapılmış olur.

Bütün bu işlemlerden yaklaşık 8 saat sonra koltuklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama talepleriniz için iletişim bölümünde bulunan telefon hatlarımızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Yerinde koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz firmamız için iyi bir referans örneğidir. koltuklarınız özenle temizlenir

Koltuk Temizleme

Koltuğunuzun kumaş kaplanmış yüzeyleri kuru olarak vakumlanır. Koltukların üzerinde bulunan lekeler üzerinde çalışılır.

Koltuklarınızdaki kumaşın özelliğine göre şampuan veya köpük seçilir. Koltuklarınızın üzeri köpük ile kaplanır. Köpük fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere yedirilir.

Kumaş kurumaya başladığında sulu vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır.Halı Yıkama

Temizleme işlemi biten koltukların, varsa ahşap bölümleri parlatıcıyla silinir.

Koltuğun son kontrolü yapılır ve bulunduğu alanda hava sirkülasyonu sağlanır. Koltuklarınız 4-5 saat sonra kullanıma hazırdır.

Hijyen Halı Yıkama Merkezi

Yavuz Selim Mah. 1088 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

(0212) 678 45 50

0554 393 18 33

© 2018 Cantaş Halı Yıkama Fabrikası | Tüm Hakları Saklıdır