Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Cantaş Halı Yıkama olarak bizlerin hedefi; kaliteli hizmeti, gelişen ve değişen dünya standartlarını yakalayarak, saygıyı yaşam biçimi olarak belirlemiş, profesyonel, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü elemanlarla sunmaktır. Bu hedef doğrultusunda Cantaş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkilerine önem veren profesyonel bir kadroya sahiptir.

Cantaş’ın tüm birimleri ve çalışanları; yapılan her türlü faaliyette sürekli gelişme ve iyileştirmeyi ön planda tutarak güvenilirlik, bilgi, tecrübe, teknik ve teknolojik yeniliklerin sürekli takipçisi olup, karşılaşılan problemleri en kısa zamanda en verimli şekilde giderilmesi konusunda titiz ve çalışkan olmayı kalite anlayışı olarak belirlemiştir.

Cantaş Halı Yıkama Fabrikası kaliteli hizmet, kaliteli malzeme ve yetişmiş eleman ile olur anlayışını, müşterisinin değerlerine saygıyı kendi değerlerine saygı olarak kabul eden anlayışla birleştirerek hizmetlerini sizlere sunar. Temizlik sektöründeki müşteri portföyünü artıran firmamız hizmet çeşitliliğini de artırma yoluna gitmiştir.

Cantaş Halı Yıkama Servisi üslendiği her işi; en hesaplı fiyatlarla, söz verdiği zaman dilimi içerisinde bitirir ve olası anlaşmazlıklarda tüketici haklarını peşinen kabul ederek yasalar çerçevesinde karşı tarafa olan sorumluluklarını yerine getirir.

Profesyonel Ekip

Halı yıkama ciddi bir işdir ve profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Doğru teknikler kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemleri iyi sonuç vermez. Bu nedenle firma seçerken oldukca dikkatli olmalısınız. Bir çok merdivenaltı halı yıkama yeri halılarınızı bulaşık deterjanları ile yıkayarak sağlığınızla oynamaktadır.

Cantaş Halı Yıkama Fakrikası halılarınızı profesyonel bir ekip ve en son teknoloji ile yıkamaktadır.

Halı yıkama siparişi verirken lütfen m² sini belirtiniz

Halı temizleme siparişiniz toplamda 10 m² den küçük ise lütfen yol güzergahımızı öğreniniz. İstanbul Avrupa yakasındaki birçok ilçeye anında hızlı servis ile hizmet etmeye çalışıyoruz. Lütfen araç çıkardığımız halı yıkama servis bölgeleri hakkında bilgi edininiz.

Bu tür taleplerinizi ancak o bölgeden gelecek diğer siparişlerle birlikte almak zorunda olduğumuz için hizmet talebinde aceleci olmayınız.

Bu konuda gerekli anlayışı göstereceğinizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Hijyen Halı Yıkama Merkezi

Yavuz Selim Mah. 1088 Sokak No:3 Bağcılar - İstanbul

(0212) 678 45 50

0554 393 18 33

© 2018 Cantaş Halı Yıkama Fabrikası | Tüm Hakları Saklıdır